Tatabánya : EKKE 43:98

Ezt a meccset csak röviden, hiszen véleményem szerint nem sok sport értéke volt, de abban mindenki egyetért, hogy kellenek az ilyen meccsek is egy kis önbizalom növelésnek!

Öten utaztunk el plusz Kelemen Marcit apukája hozta Várgesztesre ahol játszottunk.

Nem ragozom túl, kötelező győzelmet arattunk!
A mérkőzésnek úgy álltunk neki, hogy ha törik ha szakad ezt még hat emberrel is be kell húznunk! Az első negyedben el is dőlt, hogy megnyerjük, már csak az volt a kérdés, hogy mennyivel és hogy mennyit fogunk dobni.
Az első negyedet 8:20, a másodikat 9:22, a harmadikat 11:30 és a negyediket 15:26-ra nyertük! A vége 43:98 lett.

Játékosaink közül akit kiemelnék az Pausz Tamás és Kelemen Márton. Mind a ketten szezon csúcsig jutottak. Az előbbi 30, míg az utóbbi 20 ponttal járult hozzá az 55 pontos győzelemhez!

Igazi öröm kosárlabdát játszottak a fiúk!