Regionális Fiú Junior, Fejér – VUKE U19 – EKE-Franka

VUKE U19 – EKE-Franka
85 – 118
20-23,27-37,26-32,12-26
https://megye.hunbasket.hu/fejer/merkozes/x2526/hun_fej_rfj/9145919

Vezette: Sebesi Gábor, Horváth Andreasz

Végre! Ezt a mérkőzést a szezon eleje óta várta mindenki! Az otthoni 2 pontos vereség után úgy mentünk Veszprémbe, hogy itt az ideje bezsákolni az első győzelmet. Mindenki az elejétől fogva fegyelmezetten, összeszedetten és maximális koncentrációval volt a pályán, amiért le a kalappal! Végre megmutattuk, hogy mire vagyunk képesek! Egész kevés hibával, annál keményebb védekezéssel és zseniális támadásokkal leptük meg ellenfelünket. Egy-két hiányosságunk azért volt, így is keveseltem a védő lepattanóink számát, de ezen az eredményen nem változtat szerencsére.

Rózsár Bálint: „Az elejétől fogva domináltunk a mérkőzésen. Ez volt az, amit kértem. Hogy tökösen, keményen tudatosítsuk bennük: mi ma nyerni jöttünk és ezt a győzelmet nem veszitek el tőlünk! Magáért beszél, hogy mindenki dobott pontot! Magáért beszél, hogy hatan dobtak 10 pont fölött. Aki felment a pályára, értékes mozdulatokat és pontokat, labdaszerzéseket és kikényszerített hibákat
hozott a csapatnak. Hihetetlen büszke vagyok a gyerekekre és megérdemelten kiabálhattuk végre, hogy „ÚJRA SZÁNT AZ EKE”!