EKE-Franka – DKKA/B
72 – 78
(13-27,21-12,22-21,16-18)
https://megye.hunbasket.hu/fejer/merkozes/x2526/hun_fej_rfj/9145922
Vezette: Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert
Ebben a szezonban negyedszer találkoztunk a Dávid Kornél akadémia csapatával, így tisztában voltunk azzal, mire számíthatunk.
Az első negyedben volt egy kis kékhalál, viszont fejben össze tudták szedni magukat a srácok, ezt tisztán mutatja a második negyed eredménye! A mérkőzés 2. és 3. negyedében olyan EKE-t láttam a pályán, amilyet a szezonban eddig csak egyszer, a VUKE ellen. Végrehajtották, amit kértem, higgadtan és fegyelmezetten védekeztek, úgy ”űzték a vadat” ahogy azt illik! Sajnos ez a sztori nem
happy end-el zárult, pedig megérdemelték volna a gyerekek.
Rózsár Bálint: „Hihetetlen egy mérkőzés volt. Végtelenül büszke vagyok a gyerekekre. Azt gondolom, hogy ha kicsit rutinosabbak lettünk volna, akkor ezt a meccset megnyerjük. Ott voltunk fejben, úgy mentek, csúsztak másztak minden labdáért, elképesztő volt! Az egyik legnagyobb pozitívum számomra, hogy nem adták fel, amikor elment az első negyed. Ugyanúgy hajtottak, sőt még jobban
is! Jelesre vizsgáztak akaratból és kosárlabdából is a fiúk! Csak így tovább. Hajrá EKE!”

