A márciusi gyermekforduló összefoglalója

Leányfalu 2017.03.26.

Nagyon röviden úgy összegezhetném a szombati nap történéseit, hogy – kissé tartalékosan, heroikus küzdelemben, remek játékkal, agilis védekezéssel – játszottunk 6 nagyszerű negyedet.

A 4. helyezett palotaiak ellen a félidőben 34:31 volt az állás. Ami akár bizakodásra is adhatott volna okot. A 3. negyedben azonban feljött a legerősebb akcelerált ötösük, akikkel sajnos már nem tudtunk mit kezdeni. Az utolsó felvonás előtt 15-20 pontos előnyük volt, így az tűnt ésszerűnek, ha elengedjük ezt a mérkőzést, és tartalékolunk a következő összecsapásra. Ennek tükrében elmondhatjuk, hogy a végeredmény összességében nem tükrözi a két csapat közti különbséget.

A 12. helyezett BKGDSE ellen végig remek, kiegyensúlyozott játékkal rukkoltunk elő, és
magabiztos győzelmet arattunk. A második félidőre főként a védekezésünk javult sokat.
Folyamatosan hibára késztettük őket. Szedtük a lepattanókat, labdákat szereztünk, amiből gyorsindításos támadásokat tudtunk vezetni. A két pontot, a csapategység mellett, klasszis egyéni teljesítményeknek is köszönhetjük.

Gratulálok a csapatnak, várjuk a folytatást!